Мангал-валіза на 8 шампурів — зручний і практичний варіант для відпочинку на природі, дачі чи пікніка. Завдяки складаній конструкції легко транспортується, займає мінімум місця та швидко збирається перед використанням.
Характеристики:
* Країна виробник: Україна
* Тип: мангал-валіза
* Форма: прямокутна
* Конструкція: збірно-розбірна
* Паливо: деревне вугілля
* Матеріал корпусу: чорна сталь
* Товщина металу: 2 мм
* Стан: новий
Розміри:
* У складеному вигляді: 460×260×40 мм
* Довжина ніжок: 450 мм
* Повна висота у зібраному стані: 600 мм
* Вага: 7,5 кг
Комплектація:
* Мангал на 8 шампурів — 1 шт
* Бічні стінки, що знімаються — 2 шт
* Ніжки — 4 шт
Переваги моделі:
* Двоярусна конструкція, що дозволяє готувати більше їжі одночасно
* Міцні ніжки з металевого прута з різьбою
* Зручна висувна ручка для перенесення
* Надійні петлеві з’єднання
* Компактний формат для зберігання та транспортування
* Довговічний металевий корпус
Мангал-валіза стане чудовим вибором для тих, хто цінує комфортний відпочинок і смачні страви на відкритому вогні. Практичний, надійний і зручний у використанні — усе, що потрібно для вдалого пікніка.
В наявності мангали:
на 6 шампурів
на 8 шампурів
на 10 шампурів
на 12 шампурів
Також є аналогічні мангали товщиною металу 3 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Сталь |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Тип | Мангал |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 45 мм |
| Ширина робочої поверхні | 25 мм |
| Висота робочої поверхні | 15 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
- Ціна: 640 ₴










