Автоклав газовий «Харківський» 20 л
Газовий автоклав «Харківський» об'ємом 20 літрів призначений для домашнього консервування м'ясних, рибних, овочевих та інших продуктів. Завдяки високотемпературному термообробленню процес приготування проходить у 2-3 рази швидше, що дає змогу заощаджувати час і енергоресурси.
Автоклав забезпечує якісну стерилізацію продуктів, допомагає зберегти їх смакові властивості та сприяє знищенню хвороботворних бактерій.
Технічні характеристики:
— Місткість:
• 12 банок по 0,5 л
• 6 банок по 1 л
— Максимальний робочий тиск: 3,5 атм
— Висота: 530 мм
— Ширина: 350 мм
— Вага: 15 кг
Комплектація
— манометр
— термометр
— запобіжний клапан
— притискний механізм
— циліндричний корпус
— кришка
— ніпель
— гвинт
— паспорт вироби
Автоклав вирізняється надійною конструкцією та зручністю у використанні, що робить його чудовим вибором для домашнього консервування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Автоклав |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 30 л |
| Джерело нагріву | Зовнішній |
| Максимальний робочий тиск | 3.5 МПа |
| Стан | Новий |
| Місткість (кількість банок) | |
| Банку 0.5 л. | 20 шт. |
| Банку 1 л. | 10 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 480 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Вага | 15 кг |
- Ціна: 2 750 ₴





